MediaCat

Daily Perfection’ın yeni marka yüzü Biran Damla Yılmaz

Daily Perfection & Biran Damla Yılmaz işbirliği, markanın yeni ürün lansmanında duyuruldu.

Saç bakım markası Daily Perfection’ın yeni marka yüzü oyuncu Biran Damla Yılmaz oldu.

Markanın yeni ürün lansman buluşmasında konuşan Biran Damla Yılmaz, Daily Perfection ile işbirliğini “Yenilikçi çözümleri ve kaliteli ürünleriyle öne çıkan Daily Perfection markasının yüzü olmaktan çok mutluyum. Daily Perfection ve tüm ekibine bu heyecan verici yolculuğa benim de katkı sunmamı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum” sözleriyle değerlendirdi. Saç sağlığına ve bakımına, mesleğinden dolayı ekstra dikkat ettiğini belirten Yılmaz, “Kullanacağım ürünlerin içeriği, marka seçimimi çok etkiliyor. Bitkisel ve doğal içeriklere sahip ürünler tercih ediyorum. Daily Perfection’ın çevreye duyarlı yaklaşımıyla, tüm serileri bu kriterler gözetilerek üretiliyor” dedi.

Daily Perfection Pazarlama Müdürü Damla Çelikel ise, “Güzelliği ve doğallığı ile göz kamaştıran, sevgili Biran Damla Yılmaz’a markamıza kattığı değer için çok teşekkür ediyoruz. Her kadının kendine has, doğal bir güzelliği olduğuna inanan bir marka olarak, geliştirdiğimiz ürünlerimizle o güzelliği korumak ve yeri gelince onarmak üzerine çalışıyoruz. Her kadının aynada kendini daha güzel, bakımlı ve doğal görmesini istiyoruz. Biran Damla Yılmaz bu doğallığı sembolize eden en güzel yüzlerden biri” diye ekledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.