MediaCat

Zihin açan sağlık podcast serileri

Pharmatopia Vizyoner Eczacılar Derneği, Evrene Sağlık ve Bi’ Doğrusu Var podcast serileriyle sağlığa ve iyileşmeye dair güncel gelişmeleri dinleyiciyle buluşturuyor.

“Tek Sağlık Tek Gelecek” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren Pharmatopia Vizyoner Eczacılar Derneği, sağlık ekosistemindeki adımlarına bir yenisini podcast serileriyle ekledi.

Pharmatopia, her alanda yanlış ve yönlendirilmiş bilgiye maruz kaldığımız bugünlerde toplum sağlığında ortaya çıkan ihtiyaçlara yönelik hayata geçirdiği Evrene Sağlık ve Bi’ Doğrusu Var podcast serileriyle sağlıkta yanlış bilinenleri düzeltmeyi ve doğru bilginin yaygınlaşmasını hedefliyor. Evrene Sağlık podcast serisiyle toplum sağlığının evrenin sağlığından geçtiğine vurgu yaparak sağlığa, iyileşmeye ve sağlık alanındaki güncel gelişmelere dair önemli hususları masaya yatırılırken, Bi’ Doğrusu Var podcast serisiyle toplumun sağlıkta doğru bilgiye ulaşması hedefleniyor.

Podcast serileri Apple, Spotify ve YouTube olmak üzere tüm platformlarda yayınlanmaya devam ediyor. Evrene Sağlık podcast serisine Spotify’da bu bağlantıdan, Bi’ Doğrusu Var’a buradan ve Pharmatopia’nın YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.