MediaCat

Daha fazla insanlığa davet

Amica’dan empati ve insanlıktan yana etkileyici bir film.

Hayatlarımızın her geçen gün daha da dijitalleşmesi, bireyler arasındaki bağların zayıflaması ve yalnızlık hissinin artması ihtimallerin beraberinde getiriyor. Sigortası markası Amica Insurance, Mother New York imzalı yeni kampanyasında empatiden ve insanlıktan yana tavrını etkileyici biçimde gösteriyor.

Yönetmen koltuğunda Love Song’dan Diego Contreras’ın oturduğu reklam filmi, modern dünyada hemen her gün rastlanabilecek yalnızlık anlarından birkaçını sıralıyor. Ekrana taşınan her bir durumda insani duygulara dair beklentilerin duvara çarpması, izleyicinin empati arayışını daha da kuvvetlendiriyor. Markanın akışa empati, yakınlık ve insanlık eklemesiyle film karanlık tarafı terk ediyor.

Amica Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Tory Pachis, “Bizim işimizde müşterilerle daha çok hayatın önemli anlarında, işlerin ters gittiği ya da hayatın değiştiği, yardıma ihtiyaç duydukları anlarda etkileşime gireriz. Bu kampanya, Amica’yı sigorta kategorisinde insan ilişkilerini anlayan ve değer veren bir şirket olarak konumlandırıyor. Reklam aynı zamanda birbirimize karşı daha empati dolu ve insani olma çağrısı” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.