Creobic 20

Bu görselin reklam sloganı ne olurdu?

16.02.2017 - 10:16 | MediaCat

Creobic 20

Reklam sloganları türettiğimiz bu başlıkta 20’nci oyuna geldik. Hatırlamak ya da nasıl oynandığını anlamak için eski oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Tamamen mesleki tatmine dayalı olan bu reklamcılık oyununda yapmanız gereken, yukarıda yer alan görsel için fikir geliştirip, “gerçek bir marka” için bulduğunuz sloganı haberin altındaki yorum kısmına ya da sosyal medya hesaplarımızdaki ilgili paylaşımın altına yazmak. (Sloganlarınızı gerçek ya da hayali bir markayla ilişkilendirmeyi unutmayın. Markayı sloganda ya da ayrıca not olarak belirtebilirsiniz.)

En yaratıcı sloganın sahibi bir adet MediaCat kitabı kazanacak. Bu haftanın hediye kitabı Jeffrey Gitomer’in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı.

Not: Haftanın Creobic görseli perşembe sabahları yayınlanır, kazanan slogan ise cuma günleri açıklanır. Hazırsanız başlayalım!

Creobic 20 sona erdi. Katılımcılara teşekkür ederiz. Kazanan slogan: “Keşfetmek için hiçbir zaman geç değildir!” – Discovery Channel

Jeffrey Gitomer’in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı

Güven tüm ilişkiler için temeldir. Bu Kitap şu konularda yardımcı olacak:

Creobic 20Doğruyu söylemede. Bu, güven ve ilişkilerin en önde gelen unsurudur.
Söylediğini yapmada. Bu güvenilir ve inanılır olmak için bir testtir.
Düzenli bir şekilde iletişim kurmada. Bu sizin sorumluluk sahibi olduğunuzu, bundan da öte önemsediğinizi gösterir.
Ürününüz ve verdiğiniz hizmetin ötesinde değer yaratmada. Başkalarının daha başarılı olması için yaptıklarınız karakterinizin bir göstergesidir.
Zamana uymada. Zamana uymak karşısındaki kişinin zamanına saygı duyduğumuzu gösterir.
Arkadaş canlısı olmada. Gülümseyen insanlar açık iletişime götüren geçitlerdir.
Samimi olmada. Bu yaptığınıza inanmak, yaptığınız işi sevmek ve başkalarını önemsemekten doğar.
İçten teşekkürlerinizi göstermede ve dile getirmede. Hizmet etme fırsatı bulduğunuz için minnettar olun.
Tutarlı olmada. Güvenin bu unsurunun uzmanlaşması en zor olanı olduğunu düşünüyorum çünkü bu unsur diğer tüm unsurları bir araya getirmektedir.
Güvenmekte. Güvenerek güvenilir olursunuz.

Jeffrey Gitomer The New York Times çok satanlar listesine girmiş Satışın Kutsal Kitabı, Satışın Küçük Kırmızı Kitabı, Evet Tarzı ve Jeffrey Gitomer’in Küçük Platin Kitabı adlı kitapların yazarıdır. Bütün kitaplar Amazon.com’da çok satanlar listesinde bir numaraya kadar yükselmiştir. Gitomer’in kitapları tüm dünyada bir milyonun üzerinde satış yapmıştır. Gitomer’in müşterileri arasında Coca-Cola, Caterpillar, BMW, Hilton, Carlsberg, GlaxoSmithKline, AC Neilsen, IBM, The New York Post gibi yüzlerce büyük kurum ve kuruluş yer almaktadır.

Kaynak: Görsel: Shorpy

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.