MediaCat

Creativity & Lovemarks Day’de sizi neler bekliyor?

BWI tüm hızıyla devam ediyor.

Creativity & Lovemarks Day’de sizi neler bekliyor?

Brand Week Istanbul’da Marketing Day sona erdi. Yarın, yaratıcılık ve aşk dolu yeni bir program katılımcıları bekliyor. Ana oturumların yanı sıra bugün olduğu gibi yarın da tam gaz devam edecek paralel oturumlarda marka yalınlığı ve hakikatinden alışverişin matematiği ve alışverişçinin tabiatına, D&AD’den Süper Penguen’e pek çok konu ve konuk ufuk açıcı tartışmalarla katılımcılarla olacak.

İşte Brand Week Istanbul Creativity & Lovemarks Day’de öne çıkanlar…

Yıldız yağmuru devam ediyor

Brand Week Istanbul bugün olduğu gibi yarın da yıldızları ağırlamaya devam edecek. Cem Yılmaz, Ajda Pekkan, Nil Karaibrahimgil ve Serdar Erener’in söyleyeceklerini dinlemeden etkinlik alanını terk etmeyin!

Satan Reklam Yaratmak’ın yazarı aramızda

Reklam sektörünün bir parçası olan herkesin kariyerinde er ya da geç karşılaştığı, yeni reklamcılar için ders kitabı niteliğindeki eseri Satan Reklam Yaratmak ile dünya genelinde bir hayran kitlesine sahip olan Luke Sullivan Creativity & Lovemarks Day’de güçlü marka hikâyeleri için platform oluşturmanın sırlarını anlatacak, master class’ta ise katılımcılarla birlikte marka hakikatinin peşine düşecek.

Luke Sullivan ile ilgili son bir hatırlatma: Usta kalem, yarın MediaCat Kitap Standı’nda kitaplarını imzalamak için okurlarıyla buluşacak.

D&R İmza Günleri devam ediyor

Bugün Ayşe Kulin’in okurlarıyla buluştuğu D&R köşesi Creativiy & Lovemarks Day’de Doğan Cüceloğlu’nu ağırlayacak.

Kendi Brand Week Istanbul ajandanızı oluşturun!

Mobil uygulamamızı indirerek yoğun program içerisinde takip etmek istediğiniz oturumları belirleyebilir, kişisel takviminizi oluşturabilirsiniz. Android cihazlar için buraya, iOS cihazlar için buraya tıklayın.

Creativity & Lovemarks Day hakkında daha detaylı bilgiye ve etkinlik programının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Yarın görüşmek üzere!

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.