Cornetto’dan aşk makinesi

Dijital kampanya Youth Republic imzası taşıyor.

26.06.2014 - 11:46 | MediaCat

Cornetto, Cornetto Disc veya In Love alana Classico bedava promosyonunu bir aşk sürprizine dönüştürdü. Cornetto, bir üniversitenin kız ve erkek yurduna birinden dondurma alındığında bedavası otomatik olarak diğerine düşen 2 dondurma makinesi kurdu. Dondurmayı satın alan kişi, bedavasını karşı tarafa göndermeyi kabul ettiğinde bedava dondurma sürpriz bir şekilde diğer yurttaki makineye düştü. İşte o anda çiftleri bir sürpriz bekliyordu. Karşı taraf hediye dondurmayı aldığı an makinelerin üzerine yerleştirilen kameralar birdenbire açıldı ve çiftler birbiriyle karşılaşınca ne yapacaklarını şaşırdılar. İlk görüşte aşk heyecanı gençlerin birbirlerini görmeleriyle başladı.

Projenin dijitalde yayınlanmaya başlayan videosunda farklı kişilerin Cornetto Aşk Makinesi karşısında eğlenceli deneyimleri görülüyor. Cornetto Aşk Makinesi aracılığıyla bazı çiftler birbirini gördükleri anda etkileniyor ve ilişkileri gelişiyor. Aynı zamanda Aşk Makinesi ile bir çift karşı karşıya geldikten sonra ilk görüşte aşkı yaşadı ve kameralar aracılığıyla anlaşarak birbirlerini ulaştılar.

[youtube]http://youtu.be/REX9V0MnRrI[/youtube]

Aşk Makineleri özel yazılımla çalışıyor

Cornetto Aşk Makinesi, bu projeye özel olarak son teknolojik sistemlerle geliştirildi. Makineler uzaktan otomatik olarak birbirini algılıyor ve bir yurttan dondurma alındığında bedavası diğer makineye düşüyor.

Künye:
Uygulamanın başlığı: Cornetto Aşk Makinesi
Reklamveren: Algida Cornetto
Reklamveren yetkilisi: Eser Lapanta, Nazlı özcan
Dijital Yaratıcı ajans: Youth Republic
Yaratıcı grup: Kaan Ayce, Gokhan Dinler, Umut Güney, Cem Mirkelam
Müşteri ilişkileri grubu: Elif Günday, Gülşah Gödek, Eylül Eygi
Stratejik planlama: Özge Soykan, Emre Meriç
Dijital: Erhan Adsan, Çağrı  Erdoğan
Kullanılan mecralar: Dijital

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.