Coppola ailesi Louis Vuitton reklamında

Efsanevi film yapımcısı Francis Ford Copolla ile kendisi gibi Oscar ödüllü kızı, sinemanın genç dahilerinden...

16.06.2008 - 09:52 | MediaCat

Efsanevi film yapımcısı Francis Ford Copolla ile kendisi gibi Oscar ödüllü kızı, sinemanın genç dahilerinden “Lost in Translation” ve “Virgin Suicides” gibi filmlerin yönetmeni Sofia Copolla, Louis Vuitton’un son global reklam kampanyası için ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’in kamerasının karşısına geçti. Ogilvy&Mather’ın ödüllü kampanyasında, Louis Vuitton’un en önemli değerlerinden “seyahat-kişisel yolculuk” yeniden yorumlanırken, “Her hikayenin içinde güzel bir yolculuk vardır” sloganı kullanıldı.

Buenos Aires’in dışında, Francis Copolla’nın son filmini çektiği kasabada gerçekleştirilen çekimde ünlü yönetmen elindeki senaryoyu okurken, Sofia Copolla çimenlerin üzerinde görüntülendi. Baba kızın arasındaki fikir alışverişi, ilham verici, aydınlık bir ortamda fotoğraf karelerine yansıtıldı.

Louis Vuitton’un sıra dışı ve beklenmedik profillerle gerçekleştirdiği reklam kampanyasının son çekimleri Temmuz ayında yayınlanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.