Kristal Elma’lı reklamlarla son 20 yılda gezinti

Türkiye'de reklam sektörünün en önemli ödülleri kabul edilen Kristal Elma'nın 20'inci yılı görkemli bir...

16.06.2008 - 10:12 | MediaCat

Türkiye’de reklam sektörünün en önemli ödülleri kabul edilen Kristal Elma’nın 20’inci yılı görkemli bir sergiyle kutlanacak. Kristal Elma’nın 20 yıllık yolculuğunu reklamcılığa özgü bir yaklaşımla anlatacak ’20. yılında Kristal Elma/ Türk Toplumuna Reklamlardan Bakmak’ sergisi, 18-27 Haziran tarihlerinde Santralistanbul’da açılacak.

Reklamcılar Derneği’nce düzenlenen sergi, toplumsal olaylarla, reklam sektörünün paralelliğini gözler önüne sererken, hafızalardan silinmeyen reklamları yeniden gündeme getirecek. Son 20 yılda Türkiye’de ve dünyada yaşanan sosyo-politik ve ekonomik olayların reklamlara nasıl yansıdığını geçmiş yıllarda Kristal, Elma’yla ödüllendirilen çalışmalar üzerinden yansıtan sergide, yaklaşık 200 reklam yer alacak. Haluk Mesci, Levent Yılmaz, Emre Senan’dan oluşan üç kişilik seçici kurulun hazırlattığı sergi, içeriği genişletilerek kitap haline de getirilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.