Türkiye’nin ilk ve tek çilekli votkası: Binboa Strawberry

Eğlence dünyasının en büyük keyfi Binboa Vodka, yaz mevsiminin en favori meyvesinden...

13.06.2008 - 18:07 | MediaCat

Eğlence dünyasının en büyük keyfi Binboa Vodka, yaz mevsiminin en favori meyvesinden bu yazın en favori içkisini yarattı! Türkiye’nin ilk ve tek yüzde 100 çilek aromalı votkası olan Binboa Strawberry, yumuşak içimi ve farklı lezzetiyle eğlence hayatının ve tüm votka sevenlerin yeni gözdesi olacak. Sıcak yaz günlerine ferahlık ve lezzet getirecek yeni Binboa Strawberry, sadece bu yaza özel olarak sınırlı sayıda üretildi.

Eğlence yaşamının, gece mekanlarının, votka tutkunlarının en büyük keyfi Binboa Vodka, önümüzdeki yaz günlerine yepyeni ve çilek kokulu benzersiz bir alternatif sunuyor: Türkiye’nin ilk ve tek yüzde 100 çilek aromalı votkası Binboa Strawberry, bu yaz votka severlerle buluşuyor. Binboa’nın yeni ürünü Strawberry, gece eğlencelerinin yanı sıra, özellikle sıcak yaz aylarında daha erken saatlerde de keyifle yudumlanabilecek. Plajda ve havuz başında geçirilen akşamüstü saatlerinde lezzetli ve serin bir seçenek oluşturacak.

Türkiye’deki ilk çilek aromalı votka olan Binboa Strawberry Vodka, 3 kez distile edilmiş yumuşak içimli bir içecek. Votkanın saflığını, çileğin karşı konulmaz lezzetiyle birleştiren Binboa Strawberry, nefis aromasıyla yaratıcı karışımlardan hoşlananlar için de sınırsız lezzetler vaadediyor. Binboa Strawberry Vodka, eğlence mekanlarının yanı sıra, 70 cl’lik şişesinde 32 YTL raf fiyatı ile marketlerdeki yerini de almaya başlıyor. Binboa Strawberry sadece bu yaza özel olarak sınırlı sayıda üretildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.