Conor McGregor kral sofrasında

Rakiplerinin tavuk dediği McGregor'dan tavuklu ve krallı bir gözdağı.

06.03.2018 - 12:34 | Sencer Uçar

Conor McGregor, 2016 Kasım’ında UFC’de dövüşmeyi bırakarak boks macerasına atılmış, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında da Floyd Mayweather Jr.’a karşı ringde mücadele vermiş ve maçı kaybetmesine rağmen 100 milyon doların sahibi olmuştu. McGregor’un UFC kariyerine ara vermesi ise bazı rakipleri tarafından hoş karşılanmamıştı. Nitekim UFC sporcusu Khabib Nurmagomedov, McGregor’u tavukluk ile suçlanmıştı.

Nurmagomedov’un McGregor’u incitmek için söylediği “tavuk” kelimesi, hem McGregor hem de Burger King açısından güzel bir işbirliği fırsatına dönüştü. Zira McGregor, Spicy Crispy Chicken Sandwich için hazırlanan reklam filminde kamera karşısına geçerek krallar arası bir sohbete dahil oldu.

Filmde yeni Spicy Crispy Chicken Sandwich’i denemek için Kral’ı bekleyen McGregor, tavuk ve kral tartışmaları arasında koltuğuna kuruluyor; Kral’ın servis ettiği sandviç ile karnını bir güzel doyururken, rakiplerine de tek kralın kendisi olduğu mesajını yollamış oluyor.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.