MediaCat

Lilly Almanya’ya Türk başkan ve genel müdür

Lilly Japonya’dan Lilly Almanya’ya üst düzey bir atama gerçekleşti.

Lilly Almanya’ya Türk başkan ve genel müdür

2014 yılından bu yana Lilly Japonya Diyabet ve Büyüme Hormonu İş Birimi Kıdemli Direktörü olarak görev yapmakta olan Kadir Tepebaşı, 1 Ocak 2018 itibarıyla Lilly Almanya, Avusturya ve İsviçre Bölgesi Başkanı ve Genel Müdürü oldu.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamlamasının ardından aynı üniversitede işletme üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlayan Tepebaşı, Lilly’deki kariyerine 1996 yılında Lilly Türkiye Ürün Müdürü olarak başladı. 2006 yılına kadar pazarlama ve satış direktörlüğü dahil olmak üzere Lilly bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev alan Tepebaşı, 2006-2008 yılları arasında Lilly Orta ve Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu Pazarlama Direktörü, 2008 – 2009 yıllarında Lilly Polonya Genel Müdürü olarak görev yapmasının ardından Ocak 2010-Eylül 2014 yılları arasında Lilly Türkiye’nin ilk Türk genel müdürü olarak çalışmıştı. Eylül 2014’ten bu yana Lilly Japonya Diyabet ve Büyüme Hormonu İş Birimi’ne liderlik eden Tepebaşı, 1 Ocak 2018 itibariyle, merkezi Almanya olan Lilly Almanya, Avusturya ve İsviçre Bölgesi’ne atandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.