MediaCat

Concentrix + Webhelp yola Concentrix adıyla devam ediyor

Concentrix marka kimliğini yeniledi.

Concentrix + Webhelp ticari adıyla faaliyet gösteren global teknoloji ve hizmet şirketi Concentrix Corporation, marka kimliğini yenileyerek adını Concentrix olarak değiştirdi.

Şirketin kuruluşundan günümüze geçerliliğini koruyan ve eş merkezli dairelerle temsil edilen Concentrix adı, şirketin müşterilerini ve çalışanlarını her zaman odak noktasında tutmayı hedeflediğini gösteren bir konsepti yansıtıyor. Yeni tasarlanan görsel kimlik bu odağı korurken, şirketin geleceğin markalarına güç vermek için sunduğu teknolojiyi ve dönüştürücü çözümleri temsil ediyor.

Yeniden markalama süreciyle insan odaklı, teknoloji ve akılla desteklenen lider teknoloji ve hizmet şirketi olarak şirketin konumunu güçlendirdiklerini belirten Concentrix Başkanı ve CEO’su Chris Caldwell,  “Marka deneyimleri yaratmada oyunun kurallarını değiştiren, güvenli yapay zekâ teknolojileriyle ölçeklenen ve dijital operasyonları yöneten bir şirket olarak, müşterilerimizin en önemli iş zorluklarını ve ihtiyaçlarını çözmek için tam entegre çözümler sunuyoruz” dedi.

Şirketin Türkiye ve Orta Doğu’dan sorumlu ismi Metin Tarakçı ise, “Teknoloji ve hizmet portföyümüzün derinliğini ve genişliğini yansıtan yeni marka kimliğimiz için çok heyecanlıyız. Yeni yolculuğumuzda iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı geleceğe taşıyacağımız, teknolojiyle desteklediğimiz çözümlere odaklanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.