MediaCat

CMO Society’den Filenin Sultanları’na destek

CMO Society üyeleri, Vodafone Türkiye ev sahipliğinde ve Çizgi Dışı Buluşmalar kapsamında A Milli Kadın Voleybol Takımı’na destek amacıyla Antalya’da bir araya geldi.

Çizgi Dışı Buluşmalar konseptiyle Türkiye’nin önde gelen pazarlama yöneticilerini bir araya getiren CMO Society, bu kez Antalya’daydı. 2024 FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde mücadele eden Filenin Sultanları’nın İtalya karşılaşması öncesinde gerçekleşen buluşmanın ev sahipliğini, milli takımımızın ana sponsoru da olan Vodafone Türkiye üstlendi.

Voleybola teknoloji desteği

Etkinlik, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin’in sohbetiyle başladı. Özkan, CMO Society’nin yedi yıl önce kurulduğunu ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama yöneticilerini buluşmalar vesilesiyle bir araya getirdiğini aktardı. Bakiler Şahin ise sporu ve teknolojiyi bilen bir marka olarak Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı ile çalışmaya, takımın dünya sıralamasında altıncı sırada olduğu dönemde başladıklarını belirtti. Takımın başarısını kutlayan Bakiler Şahin, bu işbirliğinin kadın voleybolunda dünyada yapılmış en büyük yatırım olduğunun ve sponsorluğu tamamıyla teknoloji tarafından ele aldıklarının altını çizdi.

Ek olarak, 5G destekli bir teknoloji olan ve ilk olarak Vodafone Sultanlar Ligi’nde uygulanan şahin gözü teknolojisini Milletler Ligi’ne de uyguladıklarını belirten Bakiler Şahin, bu teknolojinin 39 kamerayla yapay zekâ destekli olarak oyunun daha çok sahanın hangi bölgesinde gerçekleştiğinden servis hızlarına pek çok verinin elde edilebildiğini, böylelikle istatistiklerin oluşturulabildiğini de sözlerine ekledi.

Türk sporunun kusursuz yazının arkaplanı

İş dünyasında son dönemin en çok konuşulan kitaplarından Bireyin Mükemmele Yolculuğu’nun yazarı olan Ertunç Tümen ise “Kadın Voleybolumuzun Dünya’nın Zirvesine Yükselişi” bir sunum gerçekleştirdi. Antik Yunan ve Antik Roma’dan bu yana gelişen, kusursuzluk (perfectus) ve aşmak (excellentia) ile ilgili düşüncelerle sunumuna başlayan Tümen, Türk voleybolunun Selim Sırrı Tarcan’dan bu yana geçen dönemini, sistemin oluşumunu ve teknolojiden yıllar içerisinde nasıl yararlanıldığını ilginç, ilham veren hikâyelerle ve içgörülerle aktardı.

“Benim için en başarılı insanlar sistem kuran insanlardır” diyen Tümen, Eski Voleybol Federasyonu Başkanı Ahmet Gülüm’ün, kadın voleybolunun Türkiye’deki en büyük kadın hareketi olduğunu söylediğini paylaştı; kendisine katıldığını ekledi.

Filenin Sultanları İtalya karşısındaydı

CMO Society üyeleri, Türkiye-İtalya karşılaşması sırasında Filenin Sultanları’nı müsabakanın gerçekleştiği Antalya Spor Salonu’nda desteklediler.

Buluşmaya şu isimler katıldı:

Esra Arslanbaş Kaynak (Pazarlama Müdürü, Otokoç), Merve Naz Atmaca Özdurak (CMO, Blu TV), Meltem Bakiler Şahin (İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Vodafone Türkiye), Billur Kaymak Burkutoğlu (Pazarlama, Kurumsal İletişim ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı, Aras Kargo), Murat Nur Çolakoğlu (CDMO, L’Oréal), Seçil Demiralp (Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü, Vodafone), Nazım Erdoğan (CMO, Sahibinden.com), Selen Ertem Tüylüoğlu (Pazarlama Direktörü, Vodafone Türkiye), Serkan Girgin (Türkiye Ülke Pazarlama Müdürü, Google), Elif Göktaş (CMO, Beymen), Bülent Hancıoğlu (Pazarlama Direktörü, Vodafone), Yüce Kaner Atalay (Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü, Dardanel), Arzu Kaymanlı Örsel (Global Kurumsal İletişim Direktörü, Tiryaki Agro), İlkay Keleş (CMO, Kiğılı), Nurçin Koçoğlu (Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı, Boyner), Pınar Nokay (Pazarlama, Ticari Pazarlama ve e-Ticaret Lideri, Bunge), Pelin Özkan (Genel Yayın Yönetmeni, MediaCat ve Digital Age), Selvi Talipoğlu (CMO, Hopi), Ertunç Tümen (Genel Müdür Yardımcısı, Ak Portföy), Arda Uysal (CMO, Nesine.com).

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.