MediaCat

Bu mayoneze değer

Heinz’dan hayranlarının mayonez tutkusunu blockbuster’larla yorumlayan kampanya.

Mayonezin iyisi için neleri feda edebilirsiniz? Sorunun yanıtı için rotasını sosyal medyaya çeviren Heinz, İngiltere’de yayınladığı yeni kampanyasında hayranlarının paylaşımlarını mini blockbuster’lara dönüştürdü.

Wieden+Kennedy Londra imzalı kampanyanın 20 saniyelik filmlerinin ilkinde bir hayranın Heinz mayonezi uğrunda can verilecek kadar yücelttiği paylaşımı, eski çağlardan bir savaş filminde canlandırılıyor. İkinci filmdeyse dünyadaki son Heinz mayoneze sahip olma tutkusu ekrana taşınıyor.

“Küresel marka platformumuz ‘It has to be Heinz’ tek bir tüketici içgörüsünden doğdu: hayranlarımız Heinz’ı ellerine geçirmek için aşırı, kimi zaman da mantıksız yollara başvurabilir” diyen Heinz Kuzey Amerika Lezzet Geliştirme ve Masterbrand Direktörü Thiago Rapp, “Bu o kadar zengin bir içgörü ki insanların markamıza duyduğu, her şeyi kuşatan küresel sevgiyi kutlamaya odaklı bir platform oluşturduk” yorumunda bulunuyor.

Wieden+Kennedy Londra Kreatif Direktörleri Joe De Souza ve Juan Sevilla ise, “Heinz hayranlarının ‘mantıksız aşk’ öykülerini modern ve kışkırtıcı şekilde hayata geçirmeyi sürdürdüğü için bu kampanyadan gerçekten çok memnunuz. Bu defa bu lezzeti sosyal medyada savunan Heinz mayonez tutkunlarının sesi oluyoruz. İnternette tweet’ler ve hikâyeler bulup kampanyada yeniden yaratırken çok eğlendik” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.