MediaCat

iPhone’ları dokundurarak para gönderme Garanti’de

Garanti Bankası’nın AppStore’da yer alan CepBank uygulamasına, iki iPhone’un dokundurulması ile para transferi yapılmasını sağlayan “Bump ile Transfer” özelliği eklendi.

iPhone’ları dokundurarak para gönderme Garanti’de

Garanti Bankası’nın AppStore’da yer alan CepBank uygulamasına, iki iPhone’un dokundurulması ile para transferi yapılmasını sağlayan “Bump ile Transfer” özelliği eklendi. “Bump” teknolojisi sayesinde, iki telefonu birbirine dokundurarak para gönderen ve alan kişilerin ekrana telefon numarası yazmasına gerek kalmadan, transfer işlemi gerçekleşiyor.
 
Garanti Bankası tarafından CepBank kullanıcılarına sunulan bu özellik hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, “Garanti Bankası olarak yenilikçi ve kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran hizmetlerle, mobil bankacılıkta liderliğimizi sürdürüyoruz.Yeni çıkan her türlü teknolojiyi bankacılık hizmetlerine entegre edip müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. CepBank uygulamamıza Bump Teknolojisini de ekleyerek müşterilerimizin para transferi işlemlerini çok daha eğlenceli ve keyifli şekilde yapabilmeleri için bir seçenek” sunuyoruz dedi.
 
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.