MediaCat

CNN’de yeni ticari yapılanma

Turner International ‘CNN International Commercial’ (CNNI Commercial) adında yeni bir organizasyon kurdu.

CNN’de yeni ticari yapılanma

Turner International ‘CNN International Commercial’ (CNNI Commercial) adında yeni bir organizasyon kurarken yönetim koltuğuna Turner yöneticisi Rani Raad getirildi. CNN International’ın ana kuruluşu Turner Broadcasting System’in Başkanı Gerhard Zeiler tarafından yapılan açıklamaya göre Rani Raad ticari faaliyetlerden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı ve CCO (chief commercial officer) göreviyle CNN International’da olacak.

CNN International’ın ticari stratejisi ve vizyonundan sorumlu olan Raad, ayrıca reklam ve içerik satışları, iş geliştirme, uluslararası araştırma ve pazarlama faaliyetlerini de yönetecek. Raad, halen yürütmekte olduğu Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’daki Turner Broadcasting faaliyetleri yöneticilik görevini de sürdürmeye devam edecek.

CNN’in uluslararası ticari faaliyetlerini tek bir organizasyon çatısı altına toplama kararı ve stratejileri doğrultusunda gerçekleşen görevlendirme ile ilgili Turner Broadcasting System International Başkanı Gerhard Zeiler; “Organizasyonu sadeleştiriyoruz ve sorumlulukları netleştiriyoruz. CNN’nin küresel ticari girişimlerini yürütürken edindiği başarılı geçmişi ve muazzam uluslararası ağı nedeniyle Rani, böylesi zorlu bir görev için en uygun yönetici.” açıklamasında bulundu.

Getirildiği görevli ilgili olarak Rani Raad ise, “Dünyanın lider uluslararası haber markasının, tüm ticari akışlarını bir düzene sokmak, CNN’in değerli ve yaygın bir varlığa sahip olduğu muhtelif platformların tümünde, ortaklarımız için en iyi çözümler sunmamıza yardımcı olacak.” açıklamasını yaptı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.