CMO Society yeni yılın ilk buluşmasını gerçekleştirdi

CMO Society'de yılın ilk buluşması Dost Meclisi'nde 2021'e dair beklentiler konuşuldu.

29.01.2021 - 14:19 | MediaCat

CMO Society yeni yılın ilk buluşmasını gerçekleştirdi

Türkiye’nin önde gelen pazarlama ve iş liderlerini bir araya getiren kapalı ve özel topluluk CMO Society yılın ilk buluşmasını dün online ortamda gerçekleştirdi.

2021’de tüketim, ekonomi ve toplumsal eksende yaşanması muhtemel risk ve fırsatları değerlendirmek üzere Dost Meclisi’nde bir araya gelen CMO Society Üyeleri, konuşmacılar Pazarlamacı, Reklamcı ve Eğitmen Levent Erden, Öykü Dialogue International Ajans Başkanı Necati Özkan, Bayer İngiltere & İrlanda Bölgesi Genel Müdürü Oya Canbaş ve P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun öngörülerini dinledi.

Yeni yıla dair ekonomik beklentiler, yabancı yatırımcıların öngörüleri, sağlık alanındaki yeni gelişmelerin 2021’e etkileri, dünyada ve ülkemizde teknolojiyle ilgili beklentiler ile olası siyasi gelişmelerin iş dünyasına yansıyabilecek etkilerinin ele alındığı buluşma soru-cevap etkinliğiyle devam etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.