Vaillant Group Türkiye’de üst düzey 2 atama

Vaillant Group Türkiye'nin satış ve pazarlama departmanlarında organizasyonel değişiklikler gerçekleştirildi.

29.01.2021 - 15:47 | MediaCat

Vaillant Group Türkiye'de üst düzey 2 atama

Bünyesinde Vaillant, DemirDöküm ve Protherm markalarının yer aldığı Vaillant Group Türkiye’de müşteri deneyiminin önceliklendirildiği “Müşteri Odaklı Organizasyon Projesi” kapsamında satış ve pazarlama departmanlarında organizasyonel değişiklikler gerçekleştirildi. Vaillant Group Türkiye’de yeni yapılanmayla birlikte Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Departmanları ile DemirDöküm Satış ve Pazarlama Departmanları, Vaillant Group Türkiye Satış ve Vaillant Group Türkiye Pazarlama olmak üzere iki ayrı departman şeklinde yeniden yapılandırıldı.

Yeni yapılanma kapsamında, daha önce Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapmakta olan Erol Kayaoğlu Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına, DemirDöküm Satış Direktörü olarak görev almakta olan Ufuk Atan ise Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu

Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu lisans eğitimini 1991 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Kariyerine aynı tarihte hızlı tüketim sektöründe satış alanında başlayan Kayaoğlu, 13 yıl boyunca yurtiçi ve yurtdışında birçok farklı görevde bulundu. Ardından elektronik sektörüne geçiş yaparak bu sektörde de 10 yılı aşkın bir süre satış direktörlüğü yapan Kayaoğlu, Vaillant Türkiye bünyesine 2014 yılında geçiş yaptı. Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini altı yıl boyunca sürdüren Kayaoğlu, yeni görevinde Vaillant Türkiye’nin satış organizasyonu ve DemirDöküm’ün yurtiçi satış organizasyonundan sorumlu olacak.

Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan

ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun olan Ufuk Atan ise aynı yıl DemirDöküm’de ürün geliştirme mühendisi olarak çalışmaya başladı. Atan, yine DemirDöküm bünyesinde, sırasıyla ürün sorumlusu, ürün yöneticisi, pazarlama müdürü, satış ve pazarlama müdürü ve satış direktörü olarak görev aldı. Yeni görevinden önce DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü olarak görev yapmakta olan Atan, yeni dönemde Vaillant Türkiye ve DemirDöküm’ün pazarlama, kurumsal iletişim, ürün yönetimi ve teknik eğitim departmanlarının yönetiminden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.