MediaCat

CM. Awards kazananları belli oldu

Bu yıl ilki gerçekleşen, CMO’ların başarılı ve etkili performanslarını kutlayan CM. Awards’a dair her şeyi, ödül alan CMO’larla konuştuk.

CM. Awards kazananları belli oldu

Hızla değişen ekonomik, kültürel ve toplumsal parametrelerin etkisiyle hareketli günler geçiren markalar, yıl boyunca sayısız iletişim çalışması ortaya koyuyor. Kimi zaman ezber bozan kimi zaman mecra yaratan uygulamalarla iş dünyasına yön veren bu çalışmaların arkasında, bireyin ve toplumun yaşamına dokunan birçok CMO var. MediaCat olarak, farklı sektörlerdeki CMO’ların yaratıcı performanslarını ve başarılarını kutlamak, belirsiz ve hızla değişen zamanlarda etkili pazarlama iletişimi çalışmalarını vurgulamak için CM. Awards’u hayata geçirdik.

Bekir Ağırdır, Feride Edige, Hande Yaşargil, Levent Erden, Levent Kömür, Mustafa Seçkin, Oya Canbaş, M. Serdar Kuzuloğlu ve Ümit Boyner’den oluşan Seçici Kurul, 12 farklı kategoride CMO’ların performanslarını değerlendirdi. Bu kategoriler; dijitalin ve yeni teknolojilerin sunduğu olanaklardan yaratıcı hikâye tasarımına, toplumsal farkındalık yaratan marka mesajından yeni medya yaratımına kadar pazarlama iletişiminin etkisinin görüldüğü, yaratıcı uygulamaların fark yarattığı ve yaşamı yönlendirdiği her alan dikkate alınarak kurgulandı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.