Clear Channel, Cannes Lions’a sponsor oldu

Clear Channel International (CCI) ev-dışı reklamda yaratıcılığın gücünü göstermek ve desteklemek amacıyla 2011 Cannes Lions International Festival of Creativity sponsorluğunu yapıyor.

17.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Clear Channel International (CCI) ev-dışı reklamda yaratıcılığın gücünü göstermek ve desteklemek amacıyla 2011 Cannes Lions International Festival of Creativity sponsorluğunu yapıyor.

Cannes Lions 19-25 Haziran tarihleri arasında, yedi gün boyunca gerçekleştirilecek ödül törenleri, seminerler, çalışma grupları, arama çalışmaları ve bağlantı geliştirme imkanları sunan bir global buluşma organizasyonu.

CCI (Clear Channel International) ev-dışı reklamın etkinliği ile ilgili çalışmalarının bir parçası olarak 2011 yılında, ikinci defa festivalin sponsorluğunu yapıyor. Clear Channel, Outdoor Lions sponsorluğu ile, geçtiğimiz yılın en iyi yaratıcı fikirlerini destekleyecek. Kazananlar 21 Haziran Salı günü saat 19:00’da açıklanacak. CCI festival boyunca interaktif ekranlar üzerinde ödülleri ve dijital ev-dışını da vitrine koyacak.

Cannes’da CCI’ın gerçekleştireceği "Geleceği yazmak, ev-dışını değiştirmek", konulu Young Lions masterclass çalışmasını, CCI CEO’su William Eccleshare, AMV BBDO’dan ödül kazanmış bir kreatif ekip olan Tim Vance ve Paul Knott, McCann Erickson Inovasyon Başkanı Matias Palm-Jensen ve Avrupa Başkanı Gustavo Martinez ile birlikte yönetecek.

CCI, ayrıca kreatif toplum tarafından üretilmiş ve dünyaca ünlü fotoğrafçı Rankin tarafından seçilmiş fotoğrafların sergilendiği fotoğraf sergisi CannesAlso’nun da başlıca sponsorlarından birisi. En iyi fotoğraflar, festivalin merkezindeki Palais’in hemen dışında kurulacak olan The Big Book’da sergilenecek.

CCI CEO’su William Eccleshare "Cannes’daki sponsorluğumuz ev-dışı reklam alanında yaratıcılığa verdiğimiz desteğin yeni bir göstergesidir. Ev-dışı reklam endüstrisi yeni teknolojileri kucakladıkça kendini tamamen yeniden keşfediyor ve biz yılda bir kez gerçekleştirilen bu önemli etkinlikte sektörün en iyilerinden ilham alırken düşüncelerimizi ve fikirlerimizi paylaşmayı dört gözle bekliyoruz." dedi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.