Bir tweet PR ajansına en büyük müşterisini kaybettirdi

Redner Group PR Ajansı sosyal medyada Duke Nukem Forever ile ilgili yazılan kötü eleştirilerden sonra attığı tek bir tweetle en büyük müsterisini kaybetti.

17.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Redner Group PR Ajansı sosyal medyada Duke Nukem Forever ile ilgili yazılan kötü eleştirilerden sonra attığı tek bir tweetle en büyük müşterisini kaybetti.

PR Ajansı oyuna yöneltilen eleştirilere karşı, Twitter’da "bugün pek çok eleştriri çok ileri gitti. Artık oyunu kimin alıp almayacağına bugün yazılanlara bakarak karar vereceğiz" yazdı.

 

 

 

 

Bir PR Ajansı için kötü eleştirileri yönetmek konusunda belki de yapılabilecek en kötü şeyi yapan Redner Group PR ajansı bu tweeti kısa bir sürede silip özür dilese de en büyük müşterisini kaybetmekten kurtulamadı.

Bu tweet’in Ajans’ın kurucusu James Redner tarafından yazıldığı öğrenildi. Redner olaydan sonra bu eleştirilere cevap verirken müşterisi adına değil sadece kendi adına yorum yaptığı konusunda ısrar etti ve çok üzgün olduğunu belirti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.