MediaCat

Çin çin değil, Kin Kin

Brooklyn menşeli startup’tan alkolsüz eğlenceye giriş bileti.

Çin çin değil, Kin Kin

Sağlıklı yaşam hareketiyle birlikte alkol tüketiminin de gözden düşmeye başladığı bugünlerde Brooklyn menşeli startup Kin, içkinin artık partilerin vazgeçilmezi olmadığını anlatan bir kampanya hazırladı.

Milenyaller ve Z Kuşağı’nı hedefleyen markanın RoAndCo Studio imzalı kampanyası kapsamında yayınlanan reklam filmleri eski alkol reklamlarının görsel dilini alıp tersyüz ediyor. ABD ve Birleşik Krallık metropollerinde yayılan alkolsüz kokteyl trendinin de rüzgârını arkasına alan Kin, kendisini alkole alternatif olarak değil başlıbaşına bir kategori olarak konumlandırıyor.

“Eski British Pathé filmlerinden ilham alan reklamlarla Kin markasının insanların berrak bir zihinle bağ kurmalarını sağlamak ve ertesi günün sabahının zehir olmasını engellemek gibi faydalarına değiniyoruz” diyen RoAndCo Kreatif Direktörü Nikki Huffman, içecek ambalajlarının “markaya olumlu bir diyalog yaratmak ve bar ortamındaki sosyal deneyimleri artırmak” amaçları gözetilerek tasarlandığını belirtiyor.


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.