Cheil Türkiye’ye yeni kreatif direktör

Armağan Ükünç, kariyerine Cheil Türkiye'de devam edecek.

21.11.2018 - 11:02 | MediaCat

Cheil Türkiye'ye yeni kreatif direktör

Cheil Türkiye kreatif ekibini yeni bir isimle güçlendirdi. Son olarak Wanda Digital’de kreatif direktör olarak görev alan Armağan Ükünç, kariyerine Cheil Türkiye’de devam etme kararı aldı.

Cheil Türkiye’nin yeni kreatif direktörü olan Armağan Ükünç, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmasının ardından sektöre 2008 yılında reklam yazarı olarak adım attı. Ükünç, Wanda Digital’in yanı sıra Rafineri ve Grey İstanbul’da çeşitli görevler üstlenmişti.

TEB, THY, Nike, Opet, Ülker, Yapı Kredi, Unilever ve MediaMarkt gibi birçok markanın kampanya yaratım süreçlerinde yer alan Ükünç’ün çalışmaları birçok ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüle layık görüldü.

Armağan Ükünç’ün ajansa katılmasını değerlendiren Cheil Türkiye Executive Direktörü Mehmet Özkanoğlu, “Ocak 2018 itibarıyla başlattığımız yeni yapılanma süreci Armağan’ın da aramıza katılmasıyla daha da anlamlı hale geldi. Armağan’ın dijital ve interaktif pazarlama alanında çok güçlü deneyimleri olması bir rastlantı değil. Merkezine dijitali koyduğumuz geleneksel, perakende ve etkinlik pazarlama hizmetlerimiz ile 2019 yılında müşterilerimize her mecrada çok daha etkili kampanyalar sunmayı hedefliyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.