MediaCat

Çevrimiçi kaldıkça ücreti artan bir otel odası

İsveçli sigorta şirketinden ekran bağımlılığına karşı farkındalık kampanyası.

Çevrimiçi kaldıkça ücreti artan bir otel odası

İnternet kullanıcılarını ekran bağımlılığı konusunda bilinçlendirmek amacıyla geçen yıl Skärmfri (Ekransız / Screenfree) adlı özel bir lamba tasarlayan İsveçli sigorta şirketi Länsförsäkringar ve ajansı Stendhals, projeyi bir basamak ileriye götürdükleri yeni bir kampanya hazırladı.

Yerleştirildiği ortamdaki WiFi ağına ve ağdaki cihazlara bağlanarak ekran kullanımı iki saatlik sınırı (dört kişilik bir aile için, kişi başı 30 dakika) aştığında kızarmaya başlayan lambayı Göteborg şehrindeki Hotel Bellora’nın odalarından birine yerleştiren marka, Check Out Suite adını verdikleri otel odasında konaklamak isteyen misafirlerden çevrimiçi kaldıkları süre kadar ücret alıyor.

Lambaya tanımlanan süreyi aşanların 2 bin 400 İsveç Kronu öderken çevrimdışı bir gece geçirenlerin herhangi bir ücret ödemeden otelden ayrılabildikleri kampanyayı deneyimlemek ve bu özel odada kalmak isteyenler kampanya hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, rezervasyon için hotell@skarmhjalpen.se adresinden otelle iletişime geçebilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.