MediaCat

ÇEVKO Vakfı iletişim ajansını seçti

Vakfın iletişim danışmanlığını yürütecek ajans belli oldu.

ÇEVKO Vakfı iletişim ajansını seçti

Türkiye’de ambalaj atıklarının ekonomik ve düzenli geri kazanımı için sanayi, yerel yönetim ve tüketicilerin katkı ve katılımları ile sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin kurulmasına katkıda bulunmak amacı ile faaliyetlerine 1 Kasım 1991’den itibaren devam etmekte olan Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO Vakfı), iletişim ajansını seçti. Buna göre, ÇEVKO Vakfı yeni dönemdeki iletişim çalışmalarını PRactice Communication Management’a emanet etti.

Temsil ettiği üreticiler ve ekonomik işletmeler adına yerel yönetimler ve lisanslı firmalarla işbirlikleri geliştirerek ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması için faaliyet gösteren, bunun yanı sıra  iletişim, bilinçlendirme ve eğitim çalışmaları da düzenleyen ÇEVKO Vakfı, PRactice’den itibar yönetimi ve fikir önderliği, kurumsal iletişim, toplumsal angajman, medya ilişkileri ve kriz iletişimi alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi konularında hizmet alacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.