MediaCat

Amazon’dan aşı olan çalışanlarına ödül

Amazon, ABD’de ön saflardaki aşılı çalışanlarına piyangoyla yaklaşık 2 milyon dolar değerinde ödül dağıtacak.

Amazon’dan aşı olan çalışanlarına ödül

Amazon, ABD’de daha fazla ön saf çalışanını COVID-19’a karşı aşı olmaya teşvik etmek amacıyla, aşılanan çalışanlarına yaklaşık 2 milyon dolar değerinde ödülden oluşan bir piyango teklifi sunuyor.

Bloomberg tarafından hazırlanan bir rapora göre ‘Max Your Vax’ olarak isimlendirilen piyango projesi, iki adet 500 bin dolar, altı adet 100 bin dolarlık para ödülünü sahipleriyle buluşturacak. Beş yeni araç ve beş tatil paketinin de dahil edildiği piyango, değeri 2 milyon dolara ulaşan 18 ödülden oluşacak.

Delta varyantının yayılmaya başlamasıyla depo çalışanlarına yeniden maske zorunluluğu getiren Amazon’un şirket içindeki aşılanma oranını artırmak için hayata geçirdiği piyango, Whole Foods Market ve Amazon Fresh marketlerindeki saatlik çalışanlar ve Amazon Web Services veri merkezlerindeki çalışanlar dahil olmak üzere Amazon’un ön saflarında çalışan herkesin katılımına açık olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.