MediaCat

Carlsberg’den Wembley promosyonu

Carlsberg, Wembley temalı ambalaj promosyonunu başlattı. İçecek firması, Billington-Cartmell aracılığıyla İngiltere Milli Futbol Takımı ve yeni Wembley

Carlsberg’den Wembley promosyonu

Carlsberg, Wembley temalı ambalaj promosyonunu başlattı.

Carlsberg, Billington-Cartmell aracılığıyla İngiltere Milli Futbol Takımı ve yeni Wembley Stadının açılışıyla birleştirilerek yaratılan ambalaj promosyonu düzenliyor.

İçecek firması, promosyonlu Carlsberg paketlerinde bir çifte Wembley’de oynanacak maçların sezonluk biletlerini hediye edecek. Promosyonlu Carlsberg paketleri, Şubat ayının ortasından itibaren mağazalarındaki yerini alacak.

Billington Cartmell, bir özel paket Carlsberg ile hemen kazanılacak bir sistem yarattı. Bu promosyonla iki kişi Ağustos 2007 ile Temmuz 2008 arasında Wembley stadyumunda düzenlenecek tüm spor ve müzik etkinliklerine katılma hakkı elde edebiliyor.

Bunun yanı sıra, İngiltere Milli Futbol Takımı’nın resmi sponsoru olan Carlsberg, kampanya süresince promosyonlu paketlerde 1 sterlin tutarında hediye çeki veriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.