Cannes’da Grand Prix’lerin ilki Heineken’e gitti

Cannes Yaratıcı Etkililik Grand Prix Ödülü Heineken’in oldu.

18.06.2013 - 10:50 | Arzu Nilay Kocasu

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin Yaratıcı Etkililik Grand Prix Ödülü Amsterdamlı reklam ajansı Wieden & Kennedy’nin hazırladığı ‘Legendary Journey: Justifying a Premium the World Over’ kampanyasıyla Heineken’e gitti.

Festivalde üçüncü yılını dolduran Yaratıcı Etkililik Grand Prix Ödülü, diğer ödüllerden biraz farklı. Bu kategoride yarışabilmek için mevzu bahis çalışmanın halihazırda Lion sahibi olması gerekiyor. Sonrasındaysa katılımcılar, gerçekleştirdikleri kampanyanın etkililiğini dışavuracak ve jüriye  sunulmadan önce PriceWaterhouseCoopers tarafından incelenecek kırk sayfalık bir sunum hazırlamak zorundalar.

Grand Prix haricinde yalnızca altı Lion verilen kategorinin Heineken’i takiben diğer kazananları arasında Coca-Cola (‘Share a Coke’, Ogilvy & Mather), John Lewis (‘From Crying to Buying’, Adam & Eve DDB), American Express (‘Smaill Business Gets an Official Day’, Digitas) gibi markaların kampanyaları bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.