Cannes Lions’tan dijital platform: Lions Live

Creativity Matters temasıyla hayata geçirilecek platform, ücretsiz erişime açık olacak.

20.04.2020 - 13:11 | Sencer Uçar

Cannes Lions'ta günün kısa listelerinde Türkiye'den 1 iş

Bu yıl 22 – 26 Haziran tarihlerinde gerçekleştirmeyi planladığı festivali coronavirus salgını nedeniyle iptal eden Cannes Lions, sektörün huzuruna Lions Live adlı dijital platformla çıkıyor.

Cannes Lions, “Creativity Matters” temasıyla hayat bulacak Lions Live platformuyla eğitim, ilham ve networking deneyimi sunmayı hedefliyor. Haziran ayında aktif olacak Lions Live’ın faaliyetleri ise 22 – 26 Haziran arasında yoğunlaşacak.

Lions Live’da sektör efsaneleriyle görüşme ve masterclass’lar, uzman isimlerden profesyonel eğitimler, iptal edilen festivalin konuşmacıları ve pazarlama, etkililik ve yaratıcılık dünyasından eğitim modülleri yer alacak. Coronavirus salgınının, Cannes Lions’ın açıklanan 2020 temalarına sektörün yaklaşımını nasıl dönüştürdüğünü değerlendirecek isimlerden oluşan Future Gazers da platformda ağırlanacak.

Mevcut kriz döneminde global yaratıcı topluluğun Creativity Moves us Forward platformunda paylaştığı işler arasında öne çıkanlar da Lions Live’da paylaşılacak. Lions Live platformu, herkesin erişimine açık ve ücretsiz olacak.

Bin 600 festival konuşmasının ve 200 bini aşkın kampanyanın yer aldığı The Work arşivi de yaratıcılığın desteklenmesi adına festival haftası boyunca (22 – 26 Haziran) ücretsiz erişime açılacak.

Rei Inamoto, Keith Reinhard, Debbi Vandeven gibi isimlerin yaratıcı etkililik, strateji, hikâye anlatımı, davranış bilimi ve dijital pazarlama gibi alanlardaki eğitimlerinin yer aldığı Cannes Lions masterclass serisine 42courses.com adresinden ay boyunca erişilebilecek. Cannes Lions’ın kardeş şirketleri MediaLink ve WARC da festival aktivitelerini dijital ortama taşıyacak.

Topluluğun ve yaratıcılığın bu zor zamanlarda desteklenmesi adına ay boyunca tüm sektörün networking ve eğitim özelinde faydalanabileceği bir adım attıklarını belirten Cannes Lions Genel Müdürü Simon Cook, “70 yıllık tarihimizde sektörü bir haziran ayında fiziksel anlamda ilk kez bir araya getiremiyoruz. Lions Live: Creativity Matters, sektöre bir araya gelmek, öğrenmek ve sorun çözmek adına sanal bir platform sağlayacak. Zira yaratıcılık hiç olmadığı kadar önemli konumda” değerlendirmesinde bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.