MediaCat

Cannes Lions’ta yeni bir akademi

17-23 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Cannes Lions Festivali’nde yeni bir akademi programı açılıyor.

Cannes Lions’ta yeni bir akademi

17-23 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Cannes Lions Festivali’nde yeni bir akademi programı açılıyor.

28 yaşın altındaki 35 genç yaratıcı ile gerçekleştirilecek olan ve katılanlara bir haftalık yoğunlaştırılmış ders programıyla birlikte, kişisel yaratıcılıklarını ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sunacak olan Genç Aslanlar Akademisi’nin başında Bob Isherwood olacak. Akademi; yaratıcı düşüncenin nasıl desteklenip, geliştirileceği ve yeni fikirlerin nasıl gerçeğe dönüştürüleceği konusuna odaklanıyor.

Network oluşturma ve yeni bir vizyonla düşünme fırsatı sunan bu yedi günlük festival programıyla birlikte, akademi öğrencilerine birçok ünlü kreatifle tanışma ve onlarla birlikte sunumlar hazırlama, hazırladıkları sunumları onlarla paylaşma fırsatı sunuyor.

Genç Aslanlar için 1.199 Euro ödeyenler, bu akademi için ekstra bir ücret ödemiyorlar. Fakat akademiye katılabilmek için CV’lerini Cannes Lions Yetenek ve Eğitim Direktörü Steve Latham’a göndermeleri gerekiyor. Daha ayrıntılı bilgi almak için: http://www.canneslions.com/under_30s/the_academies.cfm?section_id=190

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.