Puck Communication dünyaya açılıyor

Puck Communication olarak yeni yapılanmaları ile kısa sürede uluslararası çapta büyüme grafiği sergileyerek, faaliyetlerini Türkiye’den dünyaya açılarak sürdürmeye karar verdi.

07.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Ödüllü tasarımcı Haluk Erkmen’in kurduğu Puck, yatırımcı ve iş adamı Halil Korkmaz ortaklığı ile Puck Communication olarak, yeni yapılanmaları ile kısa sürede uluslararası çapta büyüme grafiği sergileyerek, faaliyetlerini dünyaya açılarak sürdürmeye karar verdi.

Türkiye dışında, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Katar ve Dubai’deki şubeleri ile network ajans ağını destekleyen Puck Communication, kişi, kurum ve markaların reklam inovasyonlarını güçlendirerek, sürdürdüğü faaliyetleri ve reklam ajansı hizmetlerini destekliyor.  

Network ajans ağını hızla büyüten Puck Communication, stratejik olarak büyümesini Türkiye’nin ikili ticarette de önemli olan Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Ortadoğu ve Balkan ülkeleri olarak belirliyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.