MediaCat

Cannes Lions’ta günün kısa listeleri açıklandı

Türkiye, PR ve Media kategorilerinde toplamda 4 işle Aslan peşinde.

Cannes Lions’ta günün kısa listeleri açıklandı

66’ncısı 17 – 21 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde ikinci gün devam ediyor. Altı kategoride kısa listeye kalma başarısı gösteren işlerin açıklandığı ikinci günde Social & Influencer, Creative Strategy, PR, Media, Direct ve Creative Data kategorilerinde ödül arayan işler belli oldu.

Festivalin ikinci gününde PR ve Media kategorilerinde Türkiye’den dört iş kısa listelerde yer aldı.

4129Grey‘in Fenerbahçe Spor Kulübü için gerçekleştirdiği Blackout kampanyası, PR kategorisinde kısa listeye kalma başarısı gösterdi. Ajansa, Grey West Los Angeles’ın Pantene için gerçekleştirdiği SHE kampanyasında prodüksiyon alanında yaptığı katkıdan ötürü kısa listede kredi verildiğini de not edelim.

Tarihsel olarak Türkiye’nin en başarılı kategorilerden biri olan Media’da bu yıl üç iş kısa listede boy gösterdi. TBWA\Istanbul‘un Turkcell için hayata geçirdiği The Unreachables kategoride ödül için yarışacak.

Mindshare Türkiye tarafından Vodafone için gerçekleştirilen Red Line işi de aynı kategoride kısa listeye kalma başarısı gösterdi.

Media kategorisinde Türkiye’den kısa listeye kalan son ajans ise 4129Grey. Ajans, Tohum Otizm Vakfı için hazırladığı Autism School on Minecraft işiyle Media kategorisinde ödül arayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.