MediaCat

Murat Yaylagül’ün yeni adresi belli oldu

Murat Yaylagül kariyerine BüyükBalık ile devam edecek.

Murat Yaylagül’ün yeni adresi belli oldu

Sektörde yaklaşık 15 senedir yazarlık ve kreatif direktörlük yapan Murat Yaylagül, Emir Işık ve Engin Kafadar ortaklığıyla 2020 yılında kurulan BüyükBalık‘ın yeni ortağı ve kreatif direktörü oldu.

BüyükBalık’ın yeni ortağı Murat Yaylagül; RPM/Radar, Alametifarika, Manajans/JWT gibi ajansların ardından son altı senedir Rabarba’da tüm markalardan sorumlu kreatif direktör olarak görev almaktaydı.

Kariyeri boyunca birçok markanın ses getirmiş kampanyalarında imzası bulunan Murat Yaylagül’ün katılımıyla Büyük Balık’ın güçlendiğini söyleyen ajans ortaklarından Emir Işık, Yaylagül’ün getireceği genç enerjinin Engin Kafadar’ın tecrübesiyle birleşiminden yepyeni bir başarı hikâyesi çıkacağına inandıklarını söyledi.

Engin Kafadar, Emir Işık, Murat Yaylagül

Engin Kafadar ise, “Murat’la yıllardır birlikte çalışalım istiyorduk, kısmet bugüneymiş. Onun da katılmasıyla birlikte BüyükBalık, isminin hakkını verecek bir ajans olma yolculuğunda vites yükseltti. Heyecanımız büyük” açıklamasında bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.