MediaCat

Cannes Lions yılın yaratıcı reklamverenini açıkladı

2014’ün ilham veren reklamvereni McDonald’s.

Cannes Lions yılın yaratıcı reklamverenini açıkladı

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin 2014 ayağı bu yıl 15-21 Haziran tarihleri arasında ismi ile müsemma Cote D’Azur kentinde gerçekleştirilecek. Festival heyecanı tüm reklam sektörünü yavaş yavaş sarmaya başlarken festivalin en muteber ödüllerinden Yılın Yaratıcı Reklamvereni ödülünün bu yılki sahibi de açıklandı. Geçtiğimiz yıl Coca-Cola‘nın layık görüldüğü ödülün 2014 yılındaki sahibi McDonald’s oldu.

Küresel olarak yürüttükleri pazarlama faaliyetleri ile diğer reklamverenlere ilham veren reklamverenlerin onurlandırıldığı ödül bu yıl 21 Haziran Cumartesi günü festival sarayında sahibini bulacak. McDonald’s Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Küresel Marka Yöneticisi Steve Easterbrook ödüle ilişkin yaptığı açıklamada “McDonald’s yılın yaratıcı reklamvereni olmakla gurur duyuyor. Bu ödül yaratıcı mirasımız ve müşterilerimizle lokal olarak kurabildiğimiz güçlü bağın onaylanması adına önemli” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: The Drum

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.