MediaCat

Cannes Lions jürisinde Türkiye’den 4 isim

Etkinliğe bu yıl Türkiye’den jüri olarak katılacak isimler belli oldu.

Cannes Lions jürisinde Türkiye’den 4 isim

65’incisi bu yıl 18-22 Haziran’da gerçekleşecek olan Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde jüri üyesi olarak görev alacak isimler açıklandı.

Bu yıl 50 farklı ülkeden 413 üyenin yer alacağı jüri; Nijerya, Gürcistan, Kenya ve Sri Lanka’dan da ilk kez temsilci ağırlayacak. Reklam ajansları, markalar, medya ve prodüksiyon şirketlerinden üyelerin yer alacağı jürinin yüzde 46’sı ise kadın üyelerden oluşuyor.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’den üç ismi ağırlayan Cannes Lions jürisinde bu yıl Türkiye’den dört isim yer alıyor. Festivalde Ultra Yönetici Ortağı ve Reklamcılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Lize Karaboğa “Brand Experience & Activation Lions”, Publicis Istanbul ECD’si Can Faga “Direct Lions”, Mediacom Türkiye CEO’su Tolga Üner “Media Lions” ve Siemens Türkiye Kurumsal İletişim Direktörü Gizem Keçeci “PR Lions” kategorilerinde jüri koltuğunda oturacak.

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali 2018’de jüri üyesi olacak isimlerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.