Meghan’ın Harry’si varsa, sevenin HARRY’si var

IKEA'dan kırgın kalplere bir teselli.

22.05.2018 - 13:21 | Arzu Nilay Kocasu

Meghan'ın Harry'si varsa, sevenin HARRY'si var

Sussex Dükü Prens Harry, 19 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşen görkemli bir törenle oyuncu sevgilisi Meghan Markle ile evlendi.

Kraliçe Elizabeth’in sıkıntılı bakışlarından Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın düğüne eski bir elbisesiyle katılmasının Meghan Markle’a açılmış bir savaş ilanı sayılıp sayılmayacağına kadar her bir detayıyla sosyal medyanın gündemini meşgul eden etkinlikten geriye pek çokları için tek bir gerçek kaldı: Prens Harry artık evli bir adam.

Prens Harry’nin adının bekarlar listesinden silinmesiyle hayallerine veda eden mutsuz kadınların gözlerinden süzülen birer damla yaşı silmek isteyen IKEA, çocukluk hayalleri Meghan Markle tarafından yerle yeksan edilenler için bir yerlerde (örneğin bir IKEA mağazasında) hâlâ kendilerini bekleyen bir Harry’nin olduğunu hatırlatmak için bir ilan yayınladı.

IKEA’nın “Endişelenmeyin hanımlar, HARRY hâlâ boşta. Söz veriyoruz” diyerek paylaştığı HARRY model sandalyelere, 600 kişilik düğünden geriye kalan pasta dilimini saklamak için en doğru seçim olan Pruta model plastik saklama kutusu eşlik ediyor.

Meghan'ın Harry'si varsa, sevenin HARRY'si var

KÜNYE

  • Reklamveren: IKEA
  • Reklam Ajansı: Acne & IKEA Creative Hub
Kaynak: Design Taxi, The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.