Cannes Lions 2020 ertelendi

Festivalin Ekim 2020'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

18.03.2020 - 16:26 | Sencer Uçar

Cannes Lions yılın en yaratıcı reklamverenini açıkladı

22 – 26 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan ancak coronavirus salgını nedeniyle ertelenmesi gündeme gelen Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali hakkında beklenen açıklama geldi. Ertelenmesi kararlaştırılan festivalin, daha önce beklenmedik durum planı çerçevesinde kararlaştırıldığı üzere Ekim 2020’de düzenlenmesi planlanıyor.

Cannes Lions tarafından daha önce paylaşılan açıklamada, Cannes Belediyesi ve Fransız otoriteleriyle yürütülen yakın çalışmalar sonucunda festival için alternatif tarih olarak 26 – 30 Ekim 2020’nin belirlendiği belirtilmişti.

Kararın gerek iş ortakları ve müşterilerle gerek kamu sağlığı yetkilileri, Cannes Belediyesi ve Fransız otoriteleriyle yürütülen çalışmalar sonucunda alındığının bir kez daha vurgulandığı güncel açıklamada, coronavirus salgınından kaynaklanan gelişmelerin yakından takip edilmeye devam edileceği de belirtildi.

Güncel açıklamaya göre; bilet, sponsorluk düzenlemeleri ve Cannes Lions üzerinden gerçekleştirilen konaklama rezervasyonları konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacak. Tüm haklar korunacak ve festivalin yeni tarihinde de geçerli olacak.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.