MediaCat

BÜYÜK ÖDÜL’ÜN HİKÂYESİ

Büyük Ödül’ün hikâyesi: #BirTeşekkür
Etkili yaratıcılığın referans noktası Felis Ödülleri’nden 2020 yılında Büyük Ödül kazanan işlerin ardındaki ilham verici hikâyeleri “Büyük Ödül’ün hikâyesi”nde projenin mimarlarından dinliyoruz.

Pandemi sürecinde evlerdeki vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için yollarda arı misali çalışan kuryelere samimi bir teşekkür kampanyası başlatan OPET’in tüm Türkiye’yi kapılarına birer teşekkür notu asmaya davet eden ve alışılagelmişin dışında bir prodüksiyon süreciyle hayata geçen #BirTeşekkür kampanyasının detaylarını Opet Marka Müdürü Mehmet Alpinanç ve BLAB Kurucu Ortağı Viktor Kuzu anlatıyor.


Büyük Ödül’ün hikâyesi: Yanlarında ol diye #AllianzSeninle
15’inci Felis Ödülleri’nden Büyük Ödül ile dönen işlerin hikâyelerini dinlemeye devam ediyoruz.

Allianz’ın sadece kötü günde değil, doğumdan emekliliğe kadar hayatın tüm evrelerinde müşterisinin yanında olduğu mesajını duygusal bir tonla işleyen ve 2020’de Felis Ödülleri’nden Film Büyük Ödülü’yle ayrılan “Yanlarında ol diye #AllianzSeninle” kampanyasının detaylarını Allianz Türkiye CMO’su Onur Kırcı ve Concept ECD’si Kerem Özkut anlatıyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.