MediaCat

Burger King Michelin Yıldızı’na talip

Marka yeni hamburgeri Master Burger ile büyük düşünüyor.

Burger King Michelin Yıldızı’na talip

Michelin Müfettişlerinin değerlendirmeleriyle şekillenen Michelin Rehberi’ne göre şu sıralar yiyebileceğiniz en leziz hamburger Danimarka’da, Noma adında bir restoranda hazırlanıyor. Ancak bu konuda Michelin’e edecek bir çift lafı olan başka bir restoran var: Burger King.

Burger King Belçika, 23 Eylül itibarıyla piyasaya sürdüğü ve sınırlı bir süre boyunca tatmanın mümkün olacağı yeni hamburgeri Master Burger için gözünü Michelin Yıldızı’na diktiği bir reklam kampanyası hazırladı.

Burger King Belçika CEO’su Kevin Derycke’nin Michelin Müfettişlerine “Küçük kırmızı kitabınızda beş dakikada masanızda olan fevkalade yemekler sunan ve yemek yiyebilmek için üç ay önceden rezervasyon yapmak zorunda kalmadığınız kaç mekân var?” diyerek seslendiği bir basın ilanının yanı sıra yıldızına kavuşabilmek için sosyal medyadan da imza toplayan marka, aynı zamanda, şef ve gazetecileri Master Burger’ı tatmak için restoranlarına davet ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.