MediaCat

Sardis’ler finans sektörünün “en”lerine

Yılın en yenilikçi finans kuruluşlarını ve projelerini ödüllendirmek üzere hayata geçirilen Sardis Ödülleri ikinci kez sahiplerini buldu.

Sardis’ler finans sektörünün “en”lerine

Bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri, diğer finansal kuruluşlar ve bu kuruluşlara hizmet veren ajansların en yenilikçi projelerini ve üstün pazarlama başarılarını ödüllendirmeyi gaye edinen Sardis Ödülleri bu yıl ikinci kez gerçekleşti. İnovasyon, Yaratıcılık ve Sosyal Etki olmak üzere 3 ana bölüm ve 55 kategoride başvuruya açılan Sardis Ödülleri’nde biri Büyük Ödül olmak üzere 45 ödül sahiplerini buldu. Yılın En İnovatif Finansal Kuruluşu Türkiye İş Bankası, En Yaratıcı Finansal Kuruluşu Akbank, En Sorumlu Finansal Kuruluşu ise Garanti BBVA oldu. Büyük Ödül’e ise “Geleceğe Öde” projesiyle Türkiye İş Bankası layık görüldü.

Uzman jüri kadrosu

Sektörün deneyimli isimlerinden, Bayazıt Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Kurucusu Tayfun Bayazıt’ın jüri başkanlığında gerçekleşen değerlendirmede jüri heyetindeki isimler şu şekildeydi: İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölümü Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, WPP Senior Advisor Tuğbay Bilbay, Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Xedzone Kurucu Ortağı Prof. Dr. Kerem Rızvanoğlu, Service Lines Leader of Brand Health Tracking and Social Intelligence Özlem Bulut Sönmezyalçın, Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Onur Kırcı, Naviga Kapital Kurucusu Onur Erbay, Reklamcılık Vakfı Başkanı Ömür Kula Çapan, Danışman ve Öğretim Görevlisi Murat Ermert, Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Murat Atalay, myGini Kurucusu Mehmet Sezgin, Reklamcı ve Öğretim Görevlisi Levent Erden, Ünite Edelman Yürütme Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, Garanti BBVA Müşteri Çözümleri ve Dijital Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu, Akbank Teknoloji ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Altıntaş, Facebook Türkiye Ticari Direktörü İlke Çarkçı Toptaş, FinTech İstanbul Kurucu Ortağı İhsan Elgin, Google Türkiye Sektör Lideri Hilmi Aydın, AXA Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Bilgi Teknolojileri ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcısı Ege Örer, NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Vekili, Mox Bank CEO’su Deniz Güven, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, ÖED Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Eliaçık, Ogilvy İstanbul Teknoloji ve İnovasyondan Sorumlu Yönetici Burak Günsev, ininal ve Colendi Kurucu Ortağı Bülent Tekmen, StartersHub Genel Müdürü Boğaç Göncü ve iyzico Kurucu Ortağı ve CEO’su Barbaros Özbuğutu.

Kendi tabiriyle dozu yerinde tartışmalara ve nihayetinde demokratik uygulamalara dayanan değerlendirme sürecinin ardından Başkan Tayfun Bayazıt, tüm jüri üyelerine teşekkür etti ve Sardis’in varoluş sebebine dikkat çekti: “Yüreklendirilmesi, motive edilmesi gereken bir sektör var.”

2020 Sardis Ödülleri’nin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.