Bumerang Ödülleri 10 Aralık’ta

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek ödüller için geri sayım başladı.

22.10.2014 - 15:30 | MediaCat

Bumerang Ödülleri 10 Aralık'ta

Her yıl Türkiye’nin en iyi blog ve web sitelerinin ödüllendirildiği Bumerang Ödülleri bu yıl 10 Aralık Çarşamba günü The Sofa Hotel’de gerçekleştirilecek. En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, En Sosyal Blog, En İyi Yerel Site, En Çalışkan Site , En İyi Çıkış Yapan Blog ve En Uzman Blog olmak üzere 7 farklı kategoride yarışacak olan bloglar SMS oylaması ve alanında uzman jüri kadrosu tarafından değerlendirilecek.

Geçtiğimiz yıl 1700’ün üzerinde başvuru alan ve yaklaşık 45 bin SMS’in gönderildiği yarışmada; bu yıl kategoriler katılımcıların talepleri göz önünde bulundurularak değiştirildi. Bloggerlar artık “En Çalışkan Site” ve “En İyi Çıkış Yapan Blog” olmak üzere 2 yeni kategoride de bloglarıyla yarışabilecekler.

Türkiye’nin ilk “içerikle pazarlama” etkinliği

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl gündüz etkinlikleri bloggerlarla birlikte reklam ve pazarlama dünyasına da hitap edecek. İçerikle pazarlamadan mobil pazarlamaya günümüzün popüler konularının konuşulacağı Content Marketing Konferansı bölümü önemli isimleri ağırlayacak. Aynı zamanda bloggerlar klasikleşen “İyi İçerik Atölyesi”nde blog dünyasında fark yaratmanın sırlarını keşfedecek.

Ayrıca Bumerang, bu yıl bir ilki daha gerçekleştirerek Boomads içerikle pazarlama ve sosyal medya reklam platformunu en etkin şekilde kullanan ajans ve markalara da ödüller verecek.

Gündüz The Sofa Hotel‘de, gece ise İKSV Salon‘da gerçekleşek olan etkinliğe Ozan Doğulu performansıyla sona erecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.