MediaCat

desiBel’e yeni yaratıcı

Deneyimli reklamcı Metin Arayo desibel Ajans yaratıcı ekibine katıldı.

desiBel’e yeni yaratıcı

Bir süre önce Cohn&Wolfe İstanbul‘un Genel Müdürü Etel Aelyon’u PR’dan sorumlu genel müdür olarak transfer eden desiBel Ajans, reklam departmanını da güçlendiriyor. Reklam ve tasarım dünyasının 16 yıllık deneyimli ismi Metin Arayo, desiBel Ajans reklam genel koordinatörü olarak çalışmaya başladı.

Deneyimli reklamcı Metin Arayo desibel Ajans yaratıcı ekibine katıldı.Bugüne kadar çok sayıda yaratıcı çalışmaya imza atan Arayo, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu. Arayo’nun geliştirdiği ve tasarladığı internet siteleri ve mobil uygulamalar dışında, Loreal, Vichy, Turkpetrol, Turkcell, Özdilek, Fructis, Superonline, E-kolay, Vestel, Yataş, Porsche, Audi, Siemens, Net Mimarlık, Alpet, Harvey Nichols, Atlas Jet, Kızılay, Aromel, Derimod gibi pek çok marka için yaptığı başarılı reklam ve kampanya çalışmaları bulunuyor.

Profesyonel hayatında son olarak M.A.R.K.A. Ajans‘ta sanat yönetmeni olarak çalışan Metin Arayo, aynı zamanda ünlü reklamcı Metin Aroyo‘nun da kuzeni.

Giriş fotoğrafı: musametin@4sq

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.