Bu yasağın çiğnenmeme şansı yok

LEGO kurallardan değil çocukların hayal gücünden yana.

25.05.2022 - 11:00 | Sencer Uçar

Bu yasağın çiğnenmeme şansı yok

Oyun oynamayı yasaklayan bir kuralı çocukların kendi rızalarıyla kabul edebileceğine inanmak güç. Afrika ve Ortadoğu pazarları için yayınladığı “Brick the Rules” kampanyasında LEGO da bu fikirden yana.

LEGO City, LEGO Speed Champions, LEGO TECHNIC, LEGO Creator, LEGO Friends ve LEGO DUPLO serilerine yeni araçlar ekleyen markanın Grey Dubai ve Singapur imzalı yeni reklam filminde bir yetişkinin çocuklara getirdiği salonda oyun oynama yasağı LEGO tuğlalarının altında eziliyor. LEGO’nun yeni araçları çocukların hayal gücüyle birleşince, beş dakikalığına da olsa salonda oyun oynanmayan santimetrekare kalmıyor.

Grey yaratıcı ekibi, kampanyayı, “Süreç içerisinde bizim de bazı kuralları yıkmak zorunda olduğumuz bir projeydi. Dubai ve Singapur ekiplerinin sınırları aşan gayretleriyle, çekimleri Brezilya’dan bir prodüksiyon şirketiyle gerçekleştirdik ve müşterimiz Güney Afrika’daydı” sözleriyle değerlendiriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: LEGO
  • Reklam Ajansı: Grey Group Dubai & Grey Group Singapur
  • Prodüksiyon Şirketi: Asteroide
  • Yönetmenler: Caja Guedes & Jonas Sanson
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.