MediaCat

Dertli bitkiler dile gelirse

RHS’ten bitkilerini mutlu etmek isteyen herkese seslenen kampanya.

Dertli bitkiler dile gelirse

Hevesle aldığınız bir bitkinin mutsuzluğuna tanık olmak kadar üzücü bir şey yok. Sıkıntılarını kendilerinden işitebilsek güzel olurdu tabii ama mutsuzluklarını bertaraf etmenin yolunun bilgiden geçtiğini de biliyoruz.

Birleşik Krallık’ta 200 yıllık bilgi birikimi ve 600 bine yakın üyesiyle bahçecilik alanında faaliyet gösteren dernek Royal Horticultural Society (RHS), “‘We Speak Plant” kampanyasında bitkilerin dertlerine kulak veriyor. Kimisi fazla sulamadan kimisi budanamamaktan kimisi yetersiz ışıktan şikâyet eden bitkileri dinlediğimiz filmde RHS’in bahçecilik konusunda tavsiye ve ilham arayan herkesin yanında olduğu mesajı veriliyor.

Derneğin, bahçelerinden daha fazla keyif alabilmeleri için daha fazla insana ilham, destek ve yardım sunmayı hedeflediğini söyleyen RHS Başkanı Keith Weed, “RHS ve tüm olağanüstü işlerimizin fark edilebilmesi için bizi konfor alanımızdan çıkaracak bir şeye ihtiyacımız vardı. Bu kampanya sektördeki kalıplardan sıyrılarak RHS’in bilgi birikimi ve tavsiyelerinin herkese açık ve erişilebilir olduğunu gösteriyor” değerlendirmesinde bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.