‘BU’ sosyal ağ başka bir sosyal ağ

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), 21 Mayıs'ta düzenlediği basın toplantısıyla profesyonellere yönelik iş ağı alanında...

21.05.2009 - 16:25 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), 21 Mayıs’ta düzenlediği basın toplantısıyla profesyonellere yönelik iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING ile işbirliğine gittiğini duyurdu. Boğaziçi Üniversitesi mezunlarını bir arada tutmak misyonuyla faaliyetlerini sürdüren BÜMED, bu işbirliği sayesinde camianın tüm üyelerini internet ortamında da birbirine kenetledi.

1985 yılından bu yana Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki ‘Boğaziçilileri’ aynı çatı altında buluşturan Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), 21 Mayıs 2009 tarihinde BÜMED Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında Avrupa’nın en büyük sosyal iş ağı olan XING ile işbirliğine gittiğini duyurdu. Üyeleri arasındaki iletişimi artırmayı hedefleyen BÜMED, XING bünyesinde hayata geçirdiği kurumsal sosyal ağı ile Boğaziçi camiasını internet ortamında da bir araya getirdi.

Profesyonellere yönelik iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING bünyesinde kurulan BÜMED sosyal ağı ile BÜMED, 24 yıllık tarihinde bir ‘ilk’e daha imza atmış oldu. BÜMED ayrıca, bir mezunlar derneğinin kurumsal bir sosyal ağ yaratmasıyla dünya üzerinde de bir ‘ilk’e imza attı. Üyeleriyle güncel ve interaktif bir iletişime geçme imkânı yaratan BÜMED, oluşturduğu kariyer odaklı platform aracılığıyla iş dünyasında gerek yönetici gerekse girişimci olarak önemli yerlere gelmiş olan Boğaziçi Üniversitesi mezunları arasındaki paylaşımı artırmak yolunda da bir adım attı.

BÜMED sosyal ağı eski ve yeni mezunları bir araya getiriyor!

Üyelerinin küresel bir platformda yer almalarını sağlayan BÜMED, bu sayede iş geliştirme adına daha fazla imkân yaratılmasını sağlamayı hedefliyor. Genç üyelerinin kariyer gelişimlerine katkıda bulunma amacını sürdüren BÜMED, XING bünyesindeki sosyal ağını eski ve yeni üyelerinin buluşma noktası olarak konumlandırıyor.

Ortaklık fırsatlarının artmasını ve konusunda uzman kişilere daha hızlı ulaşılmasını sağlayan BÜMED sosyal ağının uluslararası boyutu da ayrıca önem taşıyor. Bu sayede BÜMED, dünya çapındaki tüm üyelerinin iletişime geçmelerine ve hem sosyal hayatta hem de iş yaşamında daha fazla paylaşımda bulunmalarına yardımcı oluyor.

BÜMED Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Ergün konu hakkındaki görüşlerini şöyle dile getiriyor: “BÜMED sosyal ağı yaşayan ve kendini yenileyen bir ortam niteliği taşıyor. Kullanıcılardan gelen fikir ve öneriler ile günün gerektirdiği yeniliklerin hayata geçirileceği bu platformun dinamik kalmasını sağlayacağız. İnanıyoruz ki bu platformdan birçok başarı hikâyesi çıkacak ve biz de bunları paylaşmaktan gurur duyacağız. BÜMED olarak misyonumuz doğrultusunda üyelerimize hizmet ederken onların aidiyet ve bağlılık duygularını artırmaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Üyelerle aramızdaki bu bağ arttıkça onlara ek avantajlar sunmayı her zaman görevimiz olarak kabul ediyoruz. Uzun yıllardır her ay üyelerimizin adreslerine giden Boğaziçi Dergisi buna güzel bir örnek teşkil ediyor. Şimdi bu avantajlara BÜMED Kurumsal Grup Üyeliği de eklemekten mutluluk duyuyoruz.”
XING Türkiye Ülke Müdürü Hakan Gönenli ise projeyle ilgili şunları söylüyor: “Avrupa’nın bir numaralı sosyal iş ağı olarak, geçmişten bugüne kadar, yenilikçi ruha sahip ve her zaman ilk olmayı hedefleyen Boğaziçililer için böyle bir projeye imza atmak gerçekten heyecan verici. Kurulduğu günden bu yana her zaman ilklere imza atmayı hedefleyen ve kullanıcı memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan XING olarak, katma değerli servislerimizin sayısını gün geçtikçe artırıyoruz. BÜMED üyelerinin birbirleriyle ilişkilerini ve üniversitelerine olan aidiyet duygularını artırmaya yönelik bu projenin diğer dernekler için de örnek teşkil etmesini diliyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.