Bu sabunun ömrü 30 saniye

Lush'tan el hijyeni için pratik çözüm.

23.06.2020 - 15:48 | Sencer Uçar

Bu sabunun ömrü 30 saniye

Coronavirus salgınının önlenmesi adına alınabilecek tedbirlerin en başında ellerin en az 20 – 30 saniye yıkanması gerektiği neredeyse herkesçe biliniyor.

El yapımı sabun üreticisi Lush ise Birleşik Arap Emirlikleri’nde insanlara bu konuda yardımcı olmak adına minik bir yeniliğe imza attı ve tamamı 30 saniyede eriyen sabunlar tasarladı. Üretilen 16 bin adet mini sabunlar, projeyi yaratan ajans ‿ and us’ın  diğer müşterilerinden Deliveroo işbirliğiyle dağıtıldı.

“30 yıllık kariyerimi göz önünde bulundurarak diyebilirim ki, Lush gerçek anlamda fayda ve farkındalık yaratma niyetindeki nadir markalardan biri. Eninde sonunda sabun üretiyorlar ama sabun ve su hayat kurtarabiliyor. Ellerin düzgün bir şekilde yıkanması, coronavirus salgınının önlenmesi adına yapılabilecek en iyi şeylerden biri ve salgını yüzde 24 oranında yavaşlattığı ortada. Biz de farkındalık yaratmakla yetinmeyen, sahiden fark yaratacak bir çözüm geliştirdik” diyen ‿ and us CCO’su Fadi Yaish, fikri sundukları anda Lush’tan olumlu tepki aldıklarını söylüyor. Ajansın diğer müşterisi Deliveroo da yarar sağlama konusunda Lush ile hemfikir olduğu için işbirliği teklifine olumlu yaklaşıyor.

Tam olarak 30 saniyede eriyen mini sabunların formülasyonu ise o kadar da kolay olmamış. Zira Lush ekibi kusursuz ürünü ortaya çıkarabilmek için beş haftada 115 test uygulamış. Mini sabun paketleri de yüzde 100 geridönüşebilir yapıda.

KÜNYE

  • Reklamveren: Lush
  • Reklam Ajansı: ‿ and us

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.