MediaCat

Bu çantaya ne sığar?

Knorr’un bu soruya yaratıcı bir yanıtı var.

2023 moda sektörü için alışılagelmişin dışında bir yıldı. Cardi B ve Gigi Hadid gibi isimlerin ellerinde (daha doğrusu parmak uçlarında) gördüğümüz ultra-mini çantalar, akıllarımıza tek bir soru işareti düşürdü: İçine herhangi bir şeyin sığması mümkün mü?

Bulyon küpleri bu çantalar için biçilmiş kaftan olan Knorr, sözkonusu tartışmalara son noktayı koymak üzere The Bouillon Bag’i (Bulyon Çantası) tanıttı. MullenLowe UK’in Knorr için Deutsch NY, ITB Worldwide, Juicy Fruits, Decouture Design ve Edelman ABD ve İtalya ile birlikte yürüttüğü kampanya kapsamında markanın görsel kimliğiyle uyumlu, altın sarısı “K” detaylı, yeşil bir çanta tasarlandı.

Modaseverler, yemek meraklıları ve Z Kuşağı ile etkileşimi artırmayı hedefleyen markanın ABD ekibi, kısa süre içinde sosyal medya üzerinden 30 talihliye bu özel çantayı hediye etmek üzere bir çekiliş de başlattı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Knorr US (@knorr)’in paylaştığı bir gönderi

MullenLowe UK Küresel Kreatif Direktörü Carlos Rodriguez kampanyaya ilişkin şunları söyledi: “İçgörümüz, şaşırtıcı boyutta küçük çantaların içlerinde aslında ne olabileceği konusundaki tartışmalara dayanıyor. Knorr’un bu trendi tiye alırken, meşhur bulyonlarına da hak ettiği takdiri teslim edebileceği bir fırsat yarattık. Bu minik çantalarda saklanacak mükemmel şeyi bulduk ve artık ben de özel yemeklerde ne takacağımı biliyorum.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.