MediaCat

Akşamdan kalma seviyesi kadar indirim

Burger King Brezilya akşamdan kalma olanlara yüz tanıma teknolojisinden faydalanarak indirim sunuyor.

Yılın son günlerinde uzayan gecelerden ötürü akşamdan kalmaların arttığı Brezilya’da Burger King, akşamdan kalma olanlara teknoloji yardımıyla telafi sunuyor.

Ajans DM9 işbirliğiyle hazırlanan Hangover Whopper deneyiminde akşamdan kalmışlar Burger King mobil uygulaması ya da hangoverwhopper.com.br adresini kullanarak selfie’lerini yüklüyor. Yüz tanıma teknolojisi kullanılarak, insanların akşamdan kalma şiddeti 1’den 3’e kadar derecelendiriliyor. Şiddet ne kadar yüksekse, insanları kendine getirecek yiyecek ve indirim miktarı da artıyor.

Burger King gibi cesaret, inovasyon ve saymazlığı ana malzemesi olarak alan ve bu gibi marka aksiyonlarını uygulamaya istekli markalarla çalışmanın ayrıcalığını dile getiren DM9 Eşbaşkanı ve CCO’su Icora Doria, yüz tanıma teknolojisinin mizahla bir arada kullanılmasının tüketicilerle eğlenceli bir bağ kuracağını ifade ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.