MediaCat

Bu bahsin konusu yaşamınız

Brussels Mobility’den alkollü araç kullanmanın sonuçlarına kara mizahla yaklaşan kampanya.

Bu bahsin konusu yaşamınız

Brüksel’in ulaşımdan sorumlu idaresi Brussels Mobility, yeni kampanyasında sürücüleri alkollü araç kullanmanın tahmin edilmesi güç olmayan sonuçları hakkında uyarıyor. Bunun için seçtiği yöntemse alıştıklarımızın epey dışında.

Kampanya, yaşadığı dev malikâne ve bindiği lüks arabalarla övünen bir adamın tüm bu mal varlıklarını edinme hikâyesini konu ediyor. Gerçekleşmesi muhtemel trafik kazalarına bahis oynayarak zengin olduğunu açıklayan adam, uzmanlığının gençler olduğunu, özellikle alkol ya da uyuşturucu madde etkisi altında araç kullananların ona neredeyse hiç kaybettirmediğini anlatıyor.

Kazalarda hayatlarını kaybeden gençlerin isimlerini koleksiyonuna eklediği Lamborghini’lerin plakalarına yazdıran adam, onlara film aracılığıyla kendisini zengin ettikleri için teşekkürlerini iletiyor. Film, tüm sürücülere bu itici karaktere daha fazla kazandırmamayı salık veriyor.

Belçika-Fransa ortak yapımı komedi filmi Dikkenek’teki kült karakterden esinlenilerek oluşturulan film, Belçikalı ajans Mortierbrigade imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.