BWI 2016’nın üç gün sürecek oturumları başladı

Etkinliğin Lütfi Kırdar ayağında ilk gün Marketing Day.

09.11.2016 - 10:01 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Brand Week Istanbul'un üç gün sürecek oturumları başladı

7 Kasım’da gerçekleşen gelenekselleşmiş Marka İkonları Yürüyüşü ile eğlenceli ve coşku dolu bir açılış yapan Brand Week Istanbul, bu yılki yeniliklerden biri olan, sektörün sorun, çözüm ve geleceğine dair pek çok şeyin yine sektöre yön veren isimler taraftan konuşulduğu Warm-Up oturumlarıyla iki gün boyunca ısınma turlarıyla devam etti.

Bugüne geldiğimizdeyse Brand Week Istanbul 2016’nın oturumlarına ev sahipliği yapacak olan günlerden ilki Marketing Day, geçtiğimiz yıl da olduğu gibi Yekta Kopan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Çok değerli konukların bu sahnede ve bütünüyle kongre alanının farklı salonlarda ağırlanacağı bilgisini veren Yekta Kopan, Brand Week Istanbul dördüncü yılında gittikçe büyüyen bir ivmeyle, sürdürülebilir hikâyelerle geldiğini ve o hikâyeleri yaratanların aslında “bizler” olduğumuzu belirterek sözlerine başladı.

Marketing Day, Lovemarks&Creativity Day, Digital&Mobile Day olarak devam edecek olan Brand Week Istanbul 2016’nın marka yönetimi odağında çok değerli konuşmacıların sahne alacağı Marketing Day ile başladığını söyleyen Kopan, “Marketing Day oturumların devamında başarılı iş kadınlarının onurlandırıldığı Women to Watch seremonimiz olacak. Ayrıca bugün Brand Academy Salonu’nda Marka Okulu işbirliğiyle hazırlanan Brand Academy Sertifika Programı’yla birlikte Facebook Türkiye’nin bir workshop’u olacak. Yine İran pazarındaki fırsatlar, işbirlikleri ve imkanların konu alındığı bir workshop ile Jonah Berger, Darren McColl, Catherine Kaputa ve Doc Searls imza günü için konuklarını bekliyor olacak” diyerek konuklara onları bekleyen etkinliklerin haberini verdi.

Brand Week Istanbul'un üç gün sürecek oturumları başladıMarketing Day’de ilk oturumu için sözü Vodafone Türkiye, Marka ve Strateji Bölüm Başkanı Ebru Özgüç’e bırakarak günün oturumlarını başlatan Yekta Kopan’ın ardından Özgüç, sözlerine ilham veren bir marka olmak istediklerini için Brand Week Istanbul’a destekçi olduklarının altını çizerek başladı. Özgüç: “En önemli hedefimiz daha iyi bir gün değil, daha iyi bir gelecek inşa edebilmek. Bu vizyonla da hem bireylerin hem de kurumların, sosyal ve iş hayatlarından ilham alarak fark yaratacağının üzerine gidiyoruz ve iletişimlerimizde de bunu gösteriyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.